Mini konference Svěřenské fondy, moderní strategie ochrany a zachování hodnot

Srdečně Vás zveme na semináře pořádané naší advokátní kanceláří ve spolupráci s odborníky ze společnosti Svěřenské fondy a trusty s.r.o. Tato setkání navazují na naši úspěšnou spolupráci v oblasti svěřenských fondů a poskytování komplexního poradenství k zakládání, správě, administraci a daňovým aspektům svěřenských fondů.

Pokud vás zajímá, jak efektivně chránit a spravovat rodinný majetek, jak jej rozvíjet pro budoucí generace a jak předejít majetkovým rodinným sporům, pak je pro vás tato akce ideální příležitost.

Na konferenci získáte cenné informace o:

  • osvědčených metodách ochrany majetku a strategiích pro jeho udržení,
  • dozvíte se, jak předcházet majetkovým rodinným sporům,
  • nejnovějších trendech v investování
  • a jako odlehčenou část programu si vychutnáte přednášku o etiketě od Daniela Šmída (v Praze) a přednášku o vyjednávání v podání Radima Paříka z Fascinating Academy (ve Starých Splavech)

Konference mimo jiné nabízí výjimečnou příležitost setkat se s profesionály, kteří sdílejí podobné zájmy, vyměnit si zkušenosti a navázat nové kontakty během ochutnávky vín.

Termíny:

23.4.2024 (15-19h)

WorkLounge Prague, Na Příkopě 14, Panská 2, 110 00 Praha 1

7.6.2024 (15-19h)

Staré splavy, Hotel Berg, Lázeňský vrch 82, 471 63 Staré splavy

V případě zájmu strávit čas ve welness hotelu Berg, neváhejte kontaktovat recepci hotelu nebo dejte vědět nám, rádi Vám rezevaci Vašeho pobytu zajistíme.

V rámci akce bude vyjma vstupů uvedených v programu k dispozici občerstvení, degustace vín.

Cena akce činí 3.900,- Kč. V případě zájmu se registrujte prostřednictvím lgls.cz/minikonference, nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese krizova@lgls.cz nebo telefonním čísle 737265707.

Plánované akce: Brno a Olomouc proběhnou v září a říjnu 2024. O přesném termínu Vás budeme informovat.

 

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám. Rádi si s Vámi domluvíme termín konzultace, osobní či on-line.

Kontaktujte nás