O nás

Legals s.r.o. je česká advokátní kancelář se sídlem v Praze a pobočkou v Brně. Právní služby poskytujeme v českém a anglickém jazyce.

Vedle dlouhodobých projektů a transakcí se věnujeme také každodennímu právnímu poradenství, a to jak velkým korporacím, tak i menším společnostem či jednotlivcům. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Naše právní služby poskytujeme tak, aby měl náš klient jistotu, že má vedle sebe silného obchodního partnera, na kterého se může kdykoliv obrátit, a který mu kdykoliv pomůže. Ctíme si práce ostatních, a proto při poskytování našich služeb dbáme na odbornost a kvalitu. Kladem také velký důraz na odbornost celého týmu a neustále prohlubování vědomostí.

Advokacii děláme s nadšením a poctivě. Naše práce je postavena na kvalitě, odbornosti a individuálním přístupu ke každému z klientů a každému případu.

TO JSME MY

Náš tým

Ozvěte se nám. Rádi si s Vámi domluvíme termín konzultace, osobní či on-line.

JUDr. Nikola Skutková

Advokát

Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze jsem v magisterském studijním programu absolvovala v roce 2014, titul JUDr. jsem získala v roce 2020 tamtéž. Po absolvování magisterského studia jsem pracovala jako právník Ministerstva dopravy, a mou náplň práce činila zejména problematika legislativního procesu. Počínaje dubnem 2021 jsem vedoucím partnerem advokátní kanceláře ZENRON legal s.r.o. a své služby poskytuji v rámci činnosti této advokátní kanceláře.

Od roku 2014 se aktivně věnuji advokacii. Jako advokátní koncipientka jsem působila v advokátní kanceláři Čálek&Cimický, kde jsem se věnovala generální praxi, zejména pak oblasti občanského a trestního práva.

Následné složení advokátní zkoušky mi dává oprávnění poskytovat právní služby jako samostatný advokát.

Mgr. Michal Fryč

Advokátní koncipient

Ozvěte se nám

Rádi si s Vámi domluvíme termín konzultace, osobní či on-line.