O nás

Legals s.r.o. je česká advokátní kancelář se sídlem v Praze. Právní služby poskytujeme v českém a anglickém jazyce.

Vedle dlouhodobých projektů a transakcí se věnujeme také každodennímu právnímu poradenství, a to jak velkým korporacím, tak i menším společnostem či jednotlivcům. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Naše právní služby poskytujeme tak, aby měl náš klient jistotu, že má vedle sebe silného obchodního partnera, na kterého se může kdykoliv obrátit, a který mu kdykoliv pomůže. Ctíme si práce ostatních, a proto při poskytování našich služeb dbáme na odbornost a kvalitu. Kladem také velký důraz na odbornost celého týmu a neustále prohlubování vědomostí.

Advokacii děláme s nadšením a poctivě. Naše práce je postavena na kvalitě, odbornosti a individuálním přístupu ke každému z klientů a každému případu.

TO JSME MY

Náš tým

Ozvěte se nám. Rádi si s Vámi domluvíme termín konzultace, osobní či on-line.

JUDr. Nikola Skutková

Advokát

JUDr. Nikola Skutková absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v magisterském studijním programu, titul JUDr. získala tamtéž. Od roku 2014 se aktivně věnuje advokacii jako vedoucí partner advokátní kanceláře Legals s.r.o.

Specializuje se na zastupování klientů u soudu ve sporných řízeních, kde získala během své praxe bohaté zkušenosti s řešením složitých právních sporů. Právě praxe v této oblasti jí umožňuje poskytovat klientům profesionální a efektivní zastupování, vždy s cílem dosáhnout co nejlepších výsledků.

Kromě toho se věnuje korporátní agendě, která zahrnuje všechny aspekty právních služeb pro podniky, od zakládání společností, provádění korporátních změn až po přípravu a revizi smluv.

Další významnou oblastí její specializace je zakládání a správa svěřenských fondů. Svěřenské fondy představují flexibilní a bezpečný způsob ochrany majetku a plánování jeho předání. Jako uznaný svěřenský správce zapsaný v seznamu Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů poskytuje klientům špičkové služby v této oblasti, zahrnující kompletní právní servis od počáteční konzultace až po dlouhodobou správu fondu.

Mgr. Michal Fryč

Advokát

Mgr. Michal Fryč absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v magisterském studijním programu. V advokátní kanceláři Legals s.r.o. působí od roku 2020 a počínaje rokem 2024 je jejím partnerem. 

Jeho specializací je především stavební právo, kde se intenzivně věnuje přechodu stavebníků i stavebních úřadů k tzv. novému stavebnímu zákonu a jeho aplikaci. Kromě toho se Mgr. Fryč zaměřuje i na další oblasti správního práva, řešení sporů v civilním a arbitrážním řízení a na právo obchodní a občanské. 

Ve své praxi těží nejenom ze svého působení v advokacii, ale rovněž z působení ve veřejné správě, kde se více než 4 roky pohyboval v oblasti samosprávy, a to jak z hlediska samostatné působnosti, tak státní správy, a dále z působení v neziskovém sektoru, kde se věnoval právnímu poradenství.

Ing. Tereza Křížová

Office manager

Ing. Marie Bolková

office manager

Ing. Renáta Zahořáková

account consultant

Eva Hrušková

Specialistka na svěřenské fondy

Ozvěte se nám

Rádi si s Vámi domluvíme termín konzultace, osobní či on-line.